Команда ВКЕП ТНЕУ взяла участь у Обласному дебатному турнірі |
Студенти Вінницького коледжу економіки та підприємництва ТНЕУ 25-26 листопада взяли участь у II обласному студентському дебатному турнірі, який проводився у у готелі "Поділля". Організаторами заходу виступили Вінницький обласний осередок ВГО «Федерація дебатів України» та громадська організація «Ідея» за сприяння Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації. Нам приємно повідомити, що команда ВКЕП у складі Арустамян Ірини (ПРвн-31) та Молчанова Олександра (Фквн-31), показали гарний результат та увійшли до півфінальних ігор. |
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України. |
Детальніше >> |
Екологічний день |
Екологічний день. |
Детальніше >> |
Писанка і крашанка |
Писанка і крашанка |
Детальніше >> |
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024 |
Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки |
Детальніше >> |