Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ

Бухгалтерія

Овод Валентина Олександрівна

Головний бухгалтер


У 2009 р. закінчила Вінницький державний аграрний університет за спеціальністю ”Облік і аудит”. З 2006 р. по вересень 2013р. займала посаду бухгалтера І категорії у Технологічно – промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету. З вересня 2013 р. працює головним бухгалтером Вінницького коледжу економіки та підприємництва (з 2020 року перейменований на ВСП «Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва ЗУНУ»).


Костюк Світлана Іванівна

Провідний бухгалтер з обліку заробітної плати


У 2005 р. закінчила Вінницький державний аграрний університет за спеціальністю ”Облік і аудит”. З 2010р. по жовтень 2016р. займала посаду заступника головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку у Вінницькій філії ДЛП ”Украгролізинг”. З січня 2017р. працює провідним бухгалтером з обліку заробітної плати, з жовтня 2019 року – заступником головного бухгалтера.


Переклад Тетяна Борисівна

Бухгалтер з обліку розрахунків за платні послуги


У червні 2019 р. закінчила Вінницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету за спеціальністю ”Облік і оподаткування”. З вересня 2019 р. продовжує навчання у Вінницькому навчально–науковому інституті університету державної фіскальної служби України за спеціальністю ”Облік і оподаткування”. З вересня 2019 р. працює бухгалтером з обліку розрахунків за платні послуги.


 
Вітаємо з днем народження!

Викладачі, співробітники та студенти

Детальніше >>
 
Святковий концерт

8 жовтня правознавці відзначають

Детальніше >>
 
«Феміда»

7 жовтня 2021 року у Вінницькій ОУНБ

Детальніше >>
 
«Де логіка?»

6 жовтня 2021 року о 10.00

Детальніше >>
 
Поїздка до Карпат

Першокурсники ВННІЕ ЗУНУ подорожували

Детальніше >>
 
Науково-практичний круглий стіл

5 жовтня 2021 року о 11.00

Детальніше >>