Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ

Адміністрація

Директор ВСП «ВФКЕП ЗУНУ» - Добіжа Наталія Володимирівна

Доктор економічних наук, доцент; директор Відокремленого структурного підрозділу «Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва Західноукраїнського національного університету», член - кореспондент Інженерної академії наук України. У 2003 році закінчила Тернопільську академію народного господарства, інститут агарного бізнесу та здобула кваліфікацію «магістра з обліку і аудиту». У вересні 2004 року прийнята на посаду викладача кафедри фінансів Вінницького інституту економіки Тернопільського державного економічного університету. У 2011 році захистила кандидатську дисертацію та отримала науковий ступінь кандидата економічних наук. З вересня 2012 року працює на посаді доцента кафедри фінансів і кредиту Вінницького навчально-наукового інституту економіки ТНЕУ. З 01.09.2013 року виконувала обов’язки директора Вінницького коледжу економіки та підприємництва, з жовтня 2014 року - директор Вінницького коледжу економіки та підприємництва ТНЕУ. За сумісництвом працює доцентом кафедри фінансів і кредиту Вінницького навчально-наукового інституту економіки Тернопільського національного економічного університету. У 2018 році закінчила Тернопільський національний економічний університет та здобула кваліфікацію магістра з права (диплом М18 №055907 від 28.02.2018р.). Згідно з рішенням Загальних зборів від 19 жовтня 2018 року обрана членом - кореспондентом Інженерної академії України. В грудні 2019 року захистила докторську дисертацію. Наукові інтереси: економіка сільського господарства і АПК, страхування сільськогосподарських підприємств, страховий ринок, соціальне страхування. Науковий доробок: автор більше 60 наукових і навчально-методичних праць, серед яких: 45 наукових праць у фахових виданнях, 2 монографії, автор 15 методичних розробок, 1 патент.

Заступник директора з НВР - Забродіна Лілія Олександрівна

У 1997р. закінчила Вінницький державний педагогічний інститут за спеціальністю ”Російська мова і література та українська мова та література”. З 01.09.1997р. по 20.08.2014р. працювала на посаді завідувачки навчально-методичним кабінетом в Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету, викладача української мови та літератури. Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Має власні методичні розробки, які пройшли апробацію в інших навчальних закладах та внесені до каталогу кращих робіт. З 01.09.2014 р. працює на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи Вінницького коледжу економіки та підприємництва (з 2020 року перейменований на ВСП «Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва ЗУНУ»). Коло професійних інтересів: формування особистості студента, моральних та духовних цінностей.

Завідувач НМК - Вдовиченко Тетяна Володимирівна

У 2000 році закінчила Вінницький державний технічний університет зі спеціальності ”Комп’ютеризовані системи управління і автоматики”, освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст. У 2012 році закінчила інститут права та суспільних відносин вищого навчального закладу ”Відкритий міжнародний університет розвитку людина ”Україна” за спеціальністю ”Правознавство”, здобула освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст, кваліфікація юриста. З 2002 р. по 2014 р. працювала у Вінницькому соціально - економічному інституті ВНЗ Університету ”Україна”. З 2002 року займала посаду методиста факультету Економіки і підприємництва, з 2007 року переведена на посаду начальника відділу навчально–методичної та виховної роботи. Педагогічний стаж розпочався з 2004 року на посаді викладача кафедри інформаційних технологій, з 2011 року переведена на посаду старшого викладача кафедри правознавства. З вересня 2015 року працює у Вінницькому коледжі економіки та підприємництва ТНЕУ. За час роботи опубліковано 17 наукових праць (9 статей у фахових виданнях ВАК, 3 статті за матеріалами конференцій Вінницького інституту Університету ”Україна”).

Завідувач відділення – Сорока Юлія Олександрівна

У 2000р. закінчила Вінницький державний педагогічний університет зі спеціальності ”Математика та основи інформатики”. З 2002 р. по 2017 р. працювала у Вінницькому вищому професійному училищі Департаменту поліції охорони на посаді викладача, з 2010 року - методист училища. Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Має власні методичні розробки, які пройшли апробацію в інших навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації Вінницької області. З вересня 2017 року працює у Вінницькому коледжі економіки та підприємництва (з 2020 року перейменований на ВСП «Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва ЗУНУ»). на посаді завідувача відділення коледжу.

 
Увага! Вступ 2022
Детальніше >>
 
До уваги учнів 9-х класів!

Відокремлений структурний підрозділ

Детальніше >>
 
З Новим 2022 роком!

З Новим роком, з новими

Детальніше >>
 
Вітаємо ректора університету!

Ректор Західноукраїнського національного

Детальніше >>
 
Вітаємо з днем народження!

Викладачі, співробітники та студенти

Детальніше >>
 
Святковий концерт

8 жовтня правознавці відзначають

Детальніше >>