Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ

Адміністрація

Директор ВСП «ВФКЕП ЗУНУ» - Добіжа Наталія Володимирівна

Доктор економічних наук, доцент; директор Відокремленого структурного підрозділу «Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва Західноукраїнського національного університету», член - кореспондент Інженерної академії наук України. У 2003 році закінчила Тернопільську академію народного господарства, інститут агарного бізнесу та здобула кваліфікацію «магістра з обліку і аудиту». У вересні 2004 року прийнята на посаду викладача кафедри фінансів Вінницького інституту економіки Тернопільського державного економічного університету. У 2011 році захистила кандидатську дисертацію та отримала науковий ступінь кандидата економічних наук. З вересня 2012 року працює на посаді доцента кафедри фінансів і кредиту Вінницького навчально-наукового інституту економіки ТНЕУ. З 01.09.2013 року виконувала обов’язки директора Вінницького коледжу економіки та підприємництва, з жовтня 2014 року - директор Вінницького коледжу економіки та підприємництва ТНЕУ. За сумісництвом працює доцентом кафедри фінансів і кредиту Вінницького навчально-наукового інституту економіки Тернопільського національного економічного університету. У 2018 році закінчила Тернопільський національний економічний університет та здобула кваліфікацію магістра з права (диплом М18 №055907 від 28.02.2018р.). Згідно з рішенням Загальних зборів від 19 жовтня 2018 року обрана членом - кореспондентом Інженерної академії України. В грудні 2019 року захистила докторську дисертацію. Наукові інтереси: економіка сільського господарства і АПК, страхування сільськогосподарських підприємств, страховий ринок, соціальне страхування. Науковий доробок: автор більше 60 наукових і навчально-методичних праць, серед яких: 45 наукових праць у фахових виданнях, 2 монографії, автор 15 методичних розробок, 1 патент.

Заступник директора з НВР - Забродіна Лілія Олександрівна

У 1997р. закінчила Вінницький державний педагогічний інститут за спеціальністю ”Російська мова і література та українська мова та література”. З 01.09.1997р. по 20.08.2014р. працювала на посаді завідувачки навчально-методичним кабінетом в Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету, викладача української мови та літератури. Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Має власні методичні розробки, які пройшли апробацію в інших навчальних закладах та внесені до каталогу кращих робіт. З 01.09.2014 р. працює на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи Вінницького коледжу економіки та підприємництва (з 2020 року перейменований на ВСП «Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва ЗУНУ»). Коло професійних інтересів: формування особистості студента, моральних та духовних цінностей.

Завідувач НМК - Вдовиченко Тетяна Володимирівна

У 2000 році закінчила Вінницький державний технічний університет зі спеціальності ”Комп’ютеризовані системи управління і автоматики”, освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст. У 2012 році закінчила інститут права та суспільних відносин вищого навчального закладу ”Відкритий міжнародний університет розвитку людина ”Україна” за спеціальністю ”Правознавство”, здобула освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст, кваліфікація юриста. З 2002 р. по 2014 р. працювала у Вінницькому соціально - економічному інституті ВНЗ Університету ”Україна”. З 2002 року займала посаду методиста факультету Економіки і підприємництва, з 2007 року переведена на посаду начальника відділу навчально–методичної та виховної роботи. Педагогічний стаж розпочався з 2004 року на посаді викладача кафедри інформаційних технологій, з 2011 року переведена на посаду старшого викладача кафедри правознавства. З вересня 2015 року працює у Вінницькому коледжі економіки та підприємництва ТНЕУ. За час роботи опубліковано 17 наукових праць (9 статей у фахових виданнях ВАК, 3 статті за матеріалами конференцій Вінницького інституту Університету ”Україна”).

Завідувач відділення – Сорока Юлія Олександрівна

У 2000р. закінчила Вінницький державний педагогічний університет зі спеціальності ”Математика та основи інформатики”. З 2002 р. по 2017 р. працювала у Вінницькому вищому професійному училищі Департаменту поліції охорони на посаді викладача, з 2010 року - методист училища. Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Має власні методичні розробки, які пройшли апробацію в інших навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації Вінницької області. З вересня 2017 року працює у Вінницькому коледжі економіки та підприємництва (з 2020 року перейменований на ВСП «Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва ЗУНУ»). на посаді завідувача відділення коледжу.

 
Академічна родина ЗУНУ

Академічна родина Західноукраїнського національного університету

Детальніше >>
 
Конференція 2021

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі

Детальніше >>
 
Національно-патріотичний квест з елементами командотворення

Проведено національно-патріотичний квест з елементами

Детальніше >>
 
До уваги учнів 9-х класів!

Відокремлений структурний підрозділ

Детальніше >>
 
Інформація приймальної комісії на 2021 рік

Відокремлений структурний підрозділ

Детальніше >>
 
Щиро вітаємо з днем народження!

Шановний Андрію Ігоровичу! Прийміть щиросердечні вітання з нагоди

Детальніше >>