Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ

Адміністрація

Директор ВКЕП ТНЕУ - Добіжа Наталія Володимирівна

У 2003 році закінчила Тернопільську академію народного господарства, інститут агарного бізнесу та здобула кваліфікацію магістр з обліку і аудиту (диплом ТЕ №23503483 від 1 липня 2003 р.). З 01.09.2003 року по 31.08.2004 року працювала на посаді старшого лаборанта кафедри фінансів Вінницького інституту економіки ТДЕУ. У вересні 2004 року прийнята на посаду викладача кафедри фінансів Вінницького інституту економіки Тернопільського державного економічного університету. У 2011 році захистила кандидатську дисертацію та отримала науковий ступінь кандидата економічних наук (диплом ДК № 002865). З вересня 2012 року працює на посаді доцента кафедри фінансів і кредиту Вінницького навчально-наукового інституту економіки ТНЕУ. З 01.09.2013 року виконувала обов’язки директора Вінницького коледжу економіки та підприємництва, з жовтня 2014 року директор Вінницького коледжу економіки та підприємництва ТНЕУ. За часи роботи опублікувала 38 науково-методичні праці, у тому числі 15 статей опублікованих у провідних фахових виданнях України, 9 праць навчально-методичного характеру, 1 монографію.

Заступник директора з НВР - Забродіна Лілія Олександрівна

У 1997р. закінчила Вінницький державний педагогічний інститут за спеціальністю «Російська мова і література та українська мова та література». З 01.09.1997р. по 20.08.2014р. працювала на посаді завідувачки навчально-методичним кабінетом в Технологічно-промисловому коледжі Вінницького національного аграрного університету, викладача української мови та літератури. Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Має власні методичні розробки, які пройшли апробацію в інших навчальних закладах та занесені до каталогу кращих робіт. З 01.09.2014 р. працює на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи ВКЕП ТНЕУ. Коло професійних інтересів: формування особистості студента, моральних та духовних цінностей.

Завідувач НМК - Вдовиченко Тетяна Володимирівна

У 2000 році закінчила Вінницький державний технічний університет зі спеціальності «Комп’ютерізовані системи управління і автоматики», освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст. У 2012 році закінчила інститут права та суспільних відносин вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людина «Україна» за спеціальністю «Правознавство», здобула освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст, кваліфікація юриста. З 2002 р. по 2014 р. працювала в Вінницькому соціально - економічному інституті ВНЗ Університету «Україна». З 2002 року займала посаду методиста факультету Економіки і підприємництва, з 2007 року переведена на посаду начальника відділу навчально–методичної та виховної роботи. Педагогічний стаж розпочався з 2004 року, на посаді викладача кафедри інформаційних технологій, з 2011 року переведена на посаду старшого викладача кафедри правознавства. З вересня 2015 року працюю у Вінницькому коледжі економіки та підприємництва ТНЕУ. За час праці опубліковано 9 наукових праць (6 статей у фахових виданнях ВАК, 3 статті за матеріалами конференцій Вінницького інституту Університету «Україна».

 
Міжнародний день миру!

Напередодні Міжнародного дня миру – 20 вересня

Детальніше >>
 
День здоров’я у ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ!

У ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ є гарна традиція на початку осені

Детальніше >>
 
Урочиста посвята у студенти першокурсників ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ!

Багатоголосий вересень знову дав клич

Детальніше >>
 
Вітаємо з Днем Знань!

Дорогі студенти Вінницького коледжу економіки та підприємництва

Детальніше >>
 
ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ запрошує на День знань!

Академічна спільнота

Детальніше >>
 
Дитячий будинок у Меджибожі

Великі вітання Вам із славного містечка Меджибіж!

Детальніше >>