Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ


Деканат

Бойко Світлана Миколаївна

Діловод


У 2007 році закінчила Вінницький інститут економіки ТНЕУ за спеціальністю ”Облік і аудит” та отримала кваліфікацію ”магістр”. З вересня 2014 році працює в Вінницькому коледжі економіки та підприємництва (з 2020 року перейменований на ВСП «Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва ЗУНУ») на посаді діловода.

Контарєва Неля Валер’янівна

Медична сестра


У 1990 році закінчила Погребищенське медичне училище за спеціальністю ”Медична сестра”. З серпня 1990 р. по 1995 р. працювала медичною сестрою в ЗОШ № 29 м. Вінниці. З 1995 по 2002 рр. працювала в МПЛ ММД у відділенні реабілітації на посаді медичної сестри ЛФК. З 2013 по 2016 рр. - медична сестра кабінету профілактики в ЦПМСД №6. З вересня 2016 р. працює в Вінницькому коледжі економіки та підприємництва (з 2020 року перейменований на ВСП «Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва ЗУНУ») на посаді сестри медичної.

Горлач Наталія Русланівна

Практичний психолог


У 1998 році закінчила Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка за спеціальністю «Українська філологія», здобула кваліфікацію викладача української мови та літератури. У 2004 році здобула другу Вищу освіту за спеціальністю «Практична психологія», та здобула кваліфікацію практичного психолога. З 2017 року працює в Вінницькому коледжі економіки та підприємництва (з 2020 року перейменований на ВСП «Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва ЗУНУ») на посаді практичного психолога, викладає наступні дисципліни: соціологія та психологія, соціологія правосвідомості, судова риторика та техніка дебатів, ораторське мистецтво.

Сивопляс Віра Миколаївна

Старший інспектор з кадрів


У 2018 році закінчила Вінницький коледж економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету і отримала освіту за спеціальністю ”Правознавство” та здобула кваліфікацію юриста. У 2020 році. Закінчила Тернопільський національний економічний університет за спеціальністю ”Право”. Займає посаду старшого інспектора з кадрів ВСП «Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва ЗУНУ».

Навчальний відділ інституту розпочав свою роботу з 2003 року. Його створення як самостійного структурного підрозділу інституту було обумовлено необхідністю подальшого розвитку і вдосконалення навчально-методичної роботи.

Керуючись рекомендаціями Міністерства освіти і науки України з інтеграції вітчизняної освіти до Європейських та світових освітніх стандартів, навчальний відділ проводить систематичну роботу.

Навчальний відділ здійснює свою діяльність з метою виконання наступних завдань:

  • Впровадження у навчальний процес новітніх технологій навчання студентів відповідно до вимог багатоступеневої підготовки та вдосконалення навчально-методичного забезпечення за кредитно-модульною системою організації навчального процесу;
  • Контроль за ходом навчального процесу, в тому числі проміжний контроль знань і відвідування занять;
  • Організація і створення бази даних контингенту та аналізу якості навчання в інституті;
  • Дослідження та аналіз навчального та навчально-виховного процесу з метою його вдосконалення у напрямку реалізації сучасних освітніх парадигм для виховання особистості, якій притаманна інтелектуальна креативність нового типу;
  • Забезпечення розвитку науково-методичної роботи із впровадження педагогічних новацій, сучасних методів та технологій в освітню діяльність інституту;
  • Організація обліку і обробка статистичних даних по контингенту студентів у інституті та звітування по них перед Тернопільським національним економічним університетом та Міністерством освіти і науки України;
  • Контроль за рухом контингенту, в тому числі поновлення, переведення, зарахування з поквартальним звіренням даних;
  • Контроль та аналіз використання стипендіального фонду.
Деканат розташований на 3-му поверсі, кабінет № 310.

Навчальний відділ розташований на 4-му поверсі, кабінет № 406.
 
День Соборності України-2023

до Дня Соборності України-2023

Детальніше >>
 
Тренінг-курси для викладачів та студентів ЗУНУ

Тренінг-курси для викладачів та студентів ЗУНУ

Детальніше >>
 
Всеукраїнський освітній проєкт «Гостьовий онлайн- лекторій»

14.10.2022 студенти - магістри спеціальності 081 "Право"

Детальніше >>
 
До уваги учнів 9-х класів!

Відокремлений структурний підрозділ

Детальніше >>
 
Вітаємо ректора університету!

Ректор Західноукраїнського національного

Детальніше >>
 
Вітаємо з днем народження!

Викладачі, співробітники та студенти

Детальніше >>