Вітаємо переможців ВКЕП ТНЕУ!!! |
1 квітня 2015 року в торгово-розважальному центрі «МЕГАМОЛЛ» було проведено чемпіонат з боулінгу серед навчальних закладів міста Вінниці. Найактивніших студентів було запрошено на цей турнір, щоб поринути в справжню атмосферу гри у боулінг, де панує командний дух, гарний настрій та прагнення перемогти. Ми з радістю повідомляємо, що перемогу в даному турнірі завоювала команда ВКЕП ТНЕУ!!! Бажаємо подальших успіхів та нових звершень!!! Молодці хлопці! Так тримати! Наш коледж представляли: Затайдух Сергій, Трикозюк Микола, Ковальчук Євген, Коваленко Володимир, Костюк Максим. |
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України. |
Детальніше >> |
Екологічний день |
Екологічний день. |
Детальніше >> |
Писанка і крашанка |
Писанка і крашанка |
Детальніше >> |
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024 |
Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки |
Детальніше >> |