Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ

Світлий погляд в майбуття - запорука здорової нації

ВКЕП ТНЕУ відомий на освітянській ниві не тільки як якісно новий навчальний заклад, а ще й як креативний. 3 квітня 2015 року куратор групи ПРвн-21 Лозінська К.В. організувала для студентів групи дуже цікаву та пізнавальну зустріч із психологом Амуровою Олесею. Під час психологічного тренінгу студенти мали чудову нагоду розставити свої життєві пріоритети та розібратися у власних думках і переживаннях. Олеся досить доступно та практично пояснила взаємозв’язок різних життєвих періодів людини, навчила правильно формувати цілі та розповіла про методи досягнення поставлених завдань.

Адміністрація коледжу, куратор Лозінська К.В. та студенти групи ПРвн – 21 дякують Амуровій Олесі за позитивні емоції, дружню атмосферу та невимушеність зустрічі.

 
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг.

Детальніше >>
 
Проведено заняття – тренінг зі студентами 3-го та 1 - го курсу в рамках дисципліни «Конституційне право України» спеціальності «Право» ВСП “ВФКЕП” та ВННІЕ Західноукраїнського національного університету.

Детальніше >>
 
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України.

Детальніше >>
 
Екологічний день

Екологічний день.

Детальніше >>
 
Писанка і крашанка

Писанка і крашанка

Детальніше >>
 
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024

Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки

Детальніше >>