Чемпіонат міста з віджимання 2015! |
Близько сотні тренованих та мужніх хлопців змагалися за звання "найсильнішого" чоловіка у м. Вінниця! Саме так 28 травня проходив Третій Чемпіонат міста з віджимання серед чоловіків. Студенти ВКЕП та ВННІЕ ТНЕУ також з радістю прийняли участь у даному заході. Учасники змагань, мужньо змагаючись, показали досить високі результати. Усіх учасників змагання запрошено на безкоштовний тренінг "Безпечний водій". Дякуємо організатору - Вінницькій Молодіжній Раді за гарно проведений захід. Вітаємо учасників з новими спортивними досягненнями і бажаємо не зупинятися на досягнутому! |
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України. |
Детальніше >> |
Екологічний день |
Екологічний день. |
Детальніше >> |
Писанка і крашанка |
Писанка і крашанка |
Детальніше >> |
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024 |
Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки |
Детальніше >> |