Свято Колодія! |
Дев’ятого березня студенти ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ показали театралізоване дійство, присвячене зустрічі Зими і Весни - стародавньому народному святу Колодія і почастували усіх варениками зі сметаною та узваром. Дівчата вбрані в вишиті сорочки з віночками на голові відкрили перший конкурс - "Кулінарний". Від кожного з шести столиків виходив шеф-кухар, презентуючи гостям страву, якою буде їх частувати. Перед журі постало непросте завдання - обрати найкращу. Оскільки традиційною їжею вважаються вареники з сиром, столи від них просто ломилися. А ще від налисників з різними начинками, голубців, пиріжків, млинців - усього не перерахувати. Господині часу не гаяли та швиденько побігли чіпляти колодку у вигляді червоної стрічки парубкам. За традицією молодики повинні запросити на танок саме ту представницю прекрасної статі, яка виказала симпатію. Потім провести її до столу. А переможцями свята "Колодій 2016" стали третьокурсники з групи Ф-32 («Фінанси і кредит»), які отримали солодкицй подарунок - торт. |
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України. |
Детальніше >> |
Екологічний день |
Екологічний день. |
Детальніше >> |
Писанка і крашанка |
Писанка і крашанка |
Детальніше >> |
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024 |
Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки |
Детальніше >> |