Зустріч із представниками Студентської Ради ТНЕУ |
24 березня 2016 року ми гостинно вітали представників Студентської Ради ТНЕУ! У ході зустрічі було запропоновано створити Студентську Раду ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ. Також на голосування було висунуто кандидатури на посаду ЦВК та оголошено дату виборів Голови Студентської Ради – 2016. Наші студенти дуже активно відреагували на поставлену пропозицію та виявили бажання співпрацювати зі студентами ТНЕУ. |
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України. |
Детальніше >> |
Екологічний день |
Екологічний день. |
Детальніше >> |
Писанка і крашанка |
Писанка і крашанка |
Детальніше >> |
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024 |
Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки |
Детальніше >> |