Студенти ВННІЕ ТНЕУ у Вінницькому центрі розвитку місцевого самоврядування |
Студенти Вінницького навчально-наукового інституту економіки ТНЕУ за запрошенням Вінницького Центру Розвитку Місцевого Самоврядування провели Світове кафе - "Моє майбутнє у нових громадах". Студенти - майбутні фінансисти, економісти, юристи, обліковці та податківці у форматі діалогу спробували замислитись над суттю реформ та змін в країні. Директор центру Олег Левченко ознайомив молодь із місією ВЦРМС та Програми "U-LEAD з Європою". З учасниками світового кафе за кавою та смаколиками поспілкувались експерти – Віталій Швець, Людмила Васильєва, а також юрисконсульт Центру Людмила Гурба. Українська молодь вкотре довела - вона талановита і розумна, відповіді студентів ВННІЕ ТНЕУ на запитання світового кафе - це реалістичні думки та слушні ідеї! Вінницький центр розвитку місцевого самоврядування висловлює вдячність викладачам та студентам Вінницького навчально-наукового інституту економіки ТНЕУ і запрошує молодь до співпраці. |
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України. |
Детальніше >> |
Екологічний день |
Екологічний день. |
Детальніше >> |
Писанка і крашанка |
Писанка і крашанка |
Детальніше >> |
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024 |
Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки |
Детальніше >> |