VІ Кубок ТНЕУ «Спорт об’єднує нас» |
3 – 4листопада 2018 року, відбувся VІ Кубок Тернопільського національного економічного університету «Спорт об’єднує нас» серед збірних команд віддалених підрозділів, під патронатом ректора А. І. Крисоватого. Проводились змагання серед таких видів спорту: мінні футбол, у якому команди ВННІЕ та ВКЕП зайняли почесне І місце, настільний теніс – зайняли теж І місце, баскетбол 3*3 (серед дівчат) – зайняли ІІ місце, баскетбол 3*3(серед юнаків) – зайняли ІІІ місце та завершаючим етапом став турнір з шахів на якому наші команди зайняли ІІІ місце. За підсумками усіх видів спорту команда Вінницького навчально – наукового інституту економіки та Вінницького коледжу економіки та підприємництва ТНЕУ отримала почесне ІІ місце в VІ Кубку ТНЕУ. Адміністрація закладів щиро вітає наших спортсменів, бажаємо їм наснаги та нових вершин. |
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України. |
Детальніше >> |
Екологічний день |
Екологічний день. |
Детальніше >> |
Писанка і крашанка |
Писанка і крашанка |
Детальніше >> |
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024 |
Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки |
Детальніше >> |