Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ

Просвітницький захід для студентів 1-4 курсів ВННІЕ ЗУНУ та ВФКЕП ЗУНУ

Продовжуючи заходи в рамках « Тижня Права», 10 жовтня 2023 року у Вінницькому навчально-наукового інституту економіки ЗУНУ проведенний просвітницький захід для студентів 1-4 курсів ВННІЕ ЗУНУ та ВФКЕП ЗУНУ за тематикою «Основи виникнення прав людини», а також висвітлення діяльності Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Спікери: Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Вінницькій області Наталія Гурковська;

Головний спеціаліст Відділу сприяння роботі регіональних представництв Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ігор Олійник.

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Вінницькій області Наталія Раховська.

З цікавими доповідями виступили запрошені спікери, обговорили питання прав людини в умовах війни та роль Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Зустріч була інформаційно насичена та корисна для студентів, вони задавали питання, висловлювали свої власні думки та брали участь у дискусії. Дякуємо, студенти дізнались багато нового!

 
В коледжі проходив захист звітів з навчальної практики студентів економічних спеціальностей.

Детальніше >>
 
12 травня 2022 року відбулася онлайн зустріч викладачів циклової комісії правових та психологічних дисциплін зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Круглий стіл зі стейкхолдерами на тему «Становлення конкурентоздатного практичного психолога у процесі навчання: реалії і перспективи».

Детальніше >>
 
Зустріч викладачів циклової комісії правових та психологічних дисциплін зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Вебінар

02 січня 2024 року в рамках підвищення культури благодійності

Детальніше >>
 
В закладі відбулася зустріч студентів спеціальності «Психологія» із представницею Відділу у справах неповнолітніх Вінницького міського виконавчого комітету Вінницької міської ради, начальником відділу превентивної роботи Марценюк Л.Є.

Детальніше >>