Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ

Зустріч студентів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" зі стейкхолдерами

Зустріч студентів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" та викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування ВСП ВФКЕП ЗУНУ зі стейкхолдерами

25 жовтня 2023 року студенти спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" ВСП ВФКЕП ЗУНУ мали можливість зустрітися з представниками страхової компанії ТОВ Старлайф Вікторією Солодовник та Людмилою Осадчук, які є ключовими стейкхолдерами нашого навчального закладу. Зустріч мала на меті не лише зміцнення партнерських відносин, але й надання практичних знань та досвіду студентам.

Директор ТОВ Старлайф, Вікторія Солодовник, розповіла про діяльність своєї компанії, акцентуючи на важливість співробітництва із ВСП ВФКЕП ЗУНУ.

Студентам було запропоновано декілька реальних ситуацій зі світу страхування, що дозволило глибше поринути в практичну частину професії. Зокрема, студенти мали чудову нагоду аналізувати реальні страхові випадки, що допомогло краще зрозуміти специфіку роботи страховика.

Під час зустрічі викладачі та студенти також мали можливість задавати питання спікерам у форматі Q&A сесії. Цей блок був дуже корисний для вирішення питань студентів, зокрема з приводу кар'єрного росту в компанії та можливостей співпраці з кафедрою.

Студенти спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" та представники компанії ТОВ Старлайф обговорили різні аспекти співпраці, а також поділитися думками і враженнями від зустрічі. З боку студентів було відчутно великий інтерес до предмета страхування та бажання розвиватися в цій сфері.

Загалом, зустріч була вельми продуктивною. Стейкхолдери показали великий професіоналізм, висловили готовність сприяти практичній підготовці здобувачів, надавати можливість проходження виробничої практики у ТОВ Старлайф та забезпечити базу для виконання наукових магістерських досліджень студентам спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" ВСП ВФКЕП ЗУНУ.

Взаємодія із стейкхолдерами є важливою складовою навчального процесу, адже вона дозволяє студентам зрозуміти реальність ринкових умов, а компаніям – знайти потенційних спеціалістів серед молоді. Ми вдячні нашим партнерам за незабутню можливість обміну досвідом та знаннями і сподіваємося на подальше плідне співробітництво.

 
В коледжі проходив захист звітів з навчальної практики студентів економічних спеціальностей.

Детальніше >>
 
12 травня 2022 року відбулася онлайн зустріч викладачів циклової комісії правових та психологічних дисциплін зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Круглий стіл зі стейкхолдерами на тему «Становлення конкурентоздатного практичного психолога у процесі навчання: реалії і перспективи».

Детальніше >>
 
Зустріч викладачів циклової комісії правових та психологічних дисциплін зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Вебінар

02 січня 2024 року в рамках підвищення культури благодійності

Детальніше >>
 
В закладі відбулася зустріч студентів спеціальності «Психологія» із представницею Відділу у справах неповнолітніх Вінницького міського виконавчого комітету Вінницької міської ради, начальником відділу превентивної роботи Марценюк Л.Є.

Детальніше >>