Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ

22 грудня 2023 року студентам ВФКЕП ЗУНУ груп Евн-21, ОПвн-21 та ПТБДвн-21 з куратором Шкварук Діною проведено екскурсію на ТОВ «Промавтоматика Вінниця»

Студенти мали можливість поспілкуватися з директором Михайлом Ганчуком та побувати у справжньому виробничому оточенні. Підприємство спеціалізується на розробках та виробництві електрообладнання, реалізує продукцію власного виробництва і представляє інтереси інших вітчизняних та іноземних виробників, а також професійно займається автоматизацією технологічних процесів, виконує електромонтажні роботи, будує сонячні електростанції. Надзвичайно важливо для студентів у процесі навчання підкріплювати свої знання практичним розумінням. Завдяки екскурсії студенти мали можливість у реальних умовах побачити повний цикл виробничого процесу. Наприкінці зустрічі, всі отримали маленькі презенти від адміністрації підприємства!


 
ВФКЕП ЗУНУ розпочав новий навчальний рік!

Безмежно вдячні ЗСУ за кожен день! Дякуємо батькам та студентам за абсолютну віру в Україну.

Детальніше >>
 
Актуально про кібербезпеку щодо протидії онлайн-шахрайств!

У ВСП ВФКЕП ЗУНУ кібербезпеці надається

Детальніше >>
 
Донать свій час на захист інфопростору

У час, коли засоби комунікації стрімко набувають нових можливостей,

Детальніше >>
 
Моменти, які гріють серце…

1 травня викладачі та студенти

Детальніше >>
 
Великодній майстер-клас з писанкарства

За легендою

Детальніше >>
 
LAWYER INTELLIGATION — КОМАНДА, ЯКА ГОВОРИТЬ ВПЕВНЕНО: МИ ПРИЙШЛИ, ПОБАЧИЛИ, ЗАПАЛИЛИ

4 квітня 2024 року Тернопіль став епіцентром інтелекту, об’єднавши понад 380 студентів із 61 команди на VIII Інтелектуальному турнірі «NATUS VINCERE»,

Детальніше >>