Допомагаємо, Перемогу наближаємо ! |
Допомагаємо, Перемогу наближаємо ! Студенти, колектив, випускники та друзі ВННІЕ ЗУНУ та ВФКЕП ЗУНУ підтримали збір щодо придбання тепловізора та дрона для 95 дисантно-штурмової бригади ЗСУ - 13 ОДШБ. Сьогодні друга частина допомоги була передана за призначенням. Дякуємо ЗСУ ! Слава Україні ! Слава Героям ! |
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України. |
Детальніше >> |
Екологічний день |
Екологічний день. |
Детальніше >> |
Писанка і крашанка |
Писанка і крашанка |
Детальніше >> |
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024 |
Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки |
Детальніше >> |