Вінницький навчально-науковий інститут економіки ЗУНУ та Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва ЗУНУ продовжують примножувати лісові насадження. |
Вінницький навчально-науковий інститут економіки ЗУНУ та Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва ЗУНУ продовжують примножувати лісові насадження. 29 березня 2024 року викладачі Вінницький навчально-науковий інститут економіки ЗУНУ та Вфкеп Зуну садили ліс у с. Нижча Кропивна Райгородської територіальної громади за сприяння ДП "Немирівський райагроліс". Ліс - це свіже повітря та чисте довкілля. Завдяки лісу зберігається біорізноманіття. У рамках програми Президента “Зелена країна” за 5 років планується висадити 1 мільярд нових дерев і ми не могли оминути увагою таку ініціативу. Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ вже вдруге долучається до подібної акції. І усвідомлення того, що дерева будуть ще багато років рости і дарувати радість та користь, не може не тішити у ці буремні часи... |
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України. |
Детальніше >> |
Екологічний день |
Екологічний день. |
Детальніше >> |
Писанка і крашанка |
Писанка і крашанка |
Детальніше >> |
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024 |
Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки |
Детальніше >> |