Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ

Всеукраїнська науково-практична конференція-2024

Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки Західноукраїнського національного університету та ВСП «Вінницький коледж економіки та підприємництва ЗУНУ» 11-12 квітня 2024 року було проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію на тему: «Сучасні пріоритети розвитку науки та суспільства».

До учасників конференції з вітальним словом звернувся директор Вінницького навчально-наукового інституту економіки ЗУНУ, доктор економічних наук, професор Погріщук Борис Васильович, зазначивши, що конференція сприятиме обміну знаннями, досвідом, виявленню потенційних напрямів співпраці та висловив сподівання, що в процесі обговорення та дискусій буде запропоновано нові підходи, ідеї та отримано рішення для подальшого розвитку як науки, так і суспільства.

В роботі конференції взяли участь провідні науковці та практичні діячі. На пленарному засіданні з доповідями виступили: Квят Віктор Анатолійович − начальник управління фінансів соціально-культурної сфери Департаменту фінансів Вінницької обласної військової адміністрації; Ткачук Сергій Іванович − заступник начальника управління обслуговування громадян − начальник Відділу методології та організації роботи з обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області; Польова Олена Леонідівна − д.е.н., професор, професор кафедри бізнесу та сфери обслуговування Вінницького національного аграрного університету; Андрущенко Артур Олегович − заступник начальника відділу паркування Департаменту транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради; Сисоєва Інна Миколаївна − д.е.н., професор, професор кафедри економіки, обліку та оподаткування Вінницького навчально-наукового інституту ЗУНУ; Лящ Оксана Павлівна − д.псих.н., професор кафедри психології та соціальної роботи Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського; Добіжа Василь Валерійович − к.політ.н., доцент кафедри правознавства та гуманітарних дисциплін Вінницького навчально-наукового інституту ЗУНУ.

Основними тематичними напрямами роботи конференції стали: економічні та обліково-аналітичні аспекти суспільного розвитку; пріоритети фінансового забезпечення розвитку науки та суспільства; правові детермінанти впливу на наукову та соціально-економічну діяльність; педагогічні та психологічні методи та засоби суспільного розвитку.

У процесі обговорення учасники конференції зосередили свою увагу на питаннях виконання зведеного бюджету Вінницької області та основних показниках і пріоритетах місцевих бюджетів Вінниччини; основних напрямах діяльності Пенсійного фонду та новітніх сервісах; концептуальних положеннях Європейського зеленого курсу в аграрній сфері економіки України; використанні штучного інтелекту в умовах сталого розвитку; порушенні правил дорожнього руху в частині зупинки/стоянки транспортних засобів; психологічних ресурсах подолання стресу; обігу зброї в Україні в умовах воєнного стану та інших.

Адміністрація Вінницького навчально-наукового інституту економіки ЗУНУ та ВСП «Вінницький коледж економіки та підприємництва ЗУНУ висловлює подяку усім учасникам та слухачам конференції та бажає подальшого розвитку та плідної праці на благо України! 
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг.

Детальніше >>
 
Проведено заняття – тренінг зі студентами 3-го та 1 - го курсу в рамках дисципліни «Конституційне право України» спеціальності «Право» ВСП “ВФКЕП” та ВННІЕ Західноукраїнського національного університету.

Детальніше >>
 
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України.

Детальніше >>
 
Екологічний день

Екологічний день.

Детальніше >>
 
Писанка і крашанка

Писанка і крашанка

Детальніше >>
 
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024

Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки

Детальніше >>