Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ


Циклова комісія кураторів академічних груп

Лозінська Катерина Василівна

Голова циклової комісії,
викладач, спеціаліст І категорії


У 2010 р. закінчила Вінницький інститут економіки Тернопільського національного економічного університету за спеціальністю «Фінанси і кредит» і отримала кваліфікацію «магістр». З 2010 по 2013 рік працювала на посаді викладача циклової комісії фундаментально-економічних дисциплін у Вінницькому кооперативному інституті. Працює над дисертаційним дослідженням на тему «Управління лізинговими відносинами сільськогосподарських підприємств». Має 6 наукових публікацій у фахових виданнях, понад 10 науково-дослідних праць по темі дисертаційного дослідження та одну методичну розробку на тему «Методика проведення лекційного та семінарського занять із застосуванням інтерактивно-візуальних методів навчання». Коло наукових інтересів: проблеми та перспективи розвитку лізингових відносин в сфері АПК.


Виховна робота у коледжі є цілісним процесом розвитку особистості, в якому реалізуються потреби студентства і держави в національно-патріотичному, інтелектуально-духовному, громадянсько-правовому, моральному, екологічному, естетичному, трудовому та фізичному вихованні майбутніх представників української еліти, забезпечується формування професійної спрямованості, поваги до вихованців, активності в саморозвитку, креативності, громадянськості, широкого культурного кругозору.

До складу циклової комісії кураторів академічних груп входять 9 досвідчених викладачів, які у своїй роботі з молоддю пріоритетними якостями вважають національну гідність, громадянську відповідальність, духовність, любов до обраної професії.

Циклова комісія практикує використання різних форм, семінарів, диспутів, круглих столів, з метою обміну досвідом роботи з питань виховання студентської молоді.

З метою підвищення успішності, покращення морально-психологічного клімату у студентських колективах, формування здорового способу життя, проводяться спільні засідання кураторів та голів циклових комісій, представниками органів студентського самоврядування.

На допомогу кураторам груп розроблені методичні рекомендації у плануванні виховної роботи, формуванні студентського колективу, проведення батьківських зборів.

У роботі зі студентською молоддю значна увага приділяється участі студентів у культурно-мистецькій діяльності, вихованні соціально-активного громадянина та екскурсійним поїздкам з метою історичного та естетичного розвитку студентів.

Склад циклової комісії:

  • Жмурко І.Л.
  • Циганчук В.А.
  • Колесник О.В.
  • Бажура А.В.
  • Добіжа Н.В.
  • Шевчук О.П.
  • Демчан Н.О.
  • Капура О.М.
  • _
  • _

Файловий архів кафедри: [вхід]; [2Гб].

 
ВІЛ СНІД чума 21 століття

1.12.2017 у ВННІЕ ТНЕУ та ВКЕП ТНЕУ відбулась акція

Детальніше >>
 
Всеукраїнський конкурс з питань покращення роботи прокуратури

27 листопада 2017 року в прокуратурі

Детальніше >>
 
Новорічний дідух у стінах ВННІЕ ТНЕУ

Незмінним українським символом Різдвяних свят

Детальніше >>
 
Увага! Запрошуємо на день відкритих дверей.

25 листопада 2017 року (субота)

Детальніше >>
 
Українські побутові танці

Побутові танці беруть свій початок

Детальніше >>
 
Акція "Міняю цигарку на цукерку"

Міжнародний день відмови від паління

Детальніше >>