Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ


Документи виховної роботи

Загальна інформація

Положення про виховну роботу

Положення про класного керівника

Посадова інструкція класного керівника

НА ДОПОМОГУ КЛАСНОМУ КЕРІВНИКУ

Покрова - свято козацьке.

Підліток. Особистість. Самооцінка

ТЕМА Міжнародний день боротьби з насильством і булінгом

Перший урок 2022 “Ми українці честь і слава незламним”

Міжнародний день боротьби з насильством

Ми патріоти - і це на все життя

Завжди у пам’яті, навічно у сердцях…

Дні, що змінили Україну

Вітчизна - це не хтось і десь, я – теж Вітчизна

Протидиї кібербулінгу

Протидиї домашньому насильству

Виховна година на тему кібербулінг

Виховна робота у коледжі є цілісним процесом розвитку особистості, в якому реалізуються потреби студентства і держави в національно-патріотичному, інтелектуально-духовному, громадянсько-правовому, моральному, екологічному, естетичному, трудовому та фізичному вихованні майбутніх представників української еліти, забезпечується формування професійної спрямованості, поваги до вихованців, активності в саморозвитку, креативності, громадянськості, широкого культурного кругозору.

До складу циклової комісії кураторів академічних груп входять 9 досвідчених викладачів, які у своїй роботі з молоддю пріоритетними якостями вважають національну гідність, громадянську відповідальність, духовність, любов до обраної професії.

Циклова комісія практикує використання різних форм, семінарів, диспутів, круглих столів, з метою обміну досвідом роботи з питань виховання студентської молоді.

З метою підвищення успішності, покращення морально-психологічного клімату у студентських колективах, формування здорового способу життя, проводяться спільні засідання кураторів та голів циклових комісій, представниками органів студентського самоврядування.

На допомогу кураторам груп розроблені методичні рекомендації у плануванні виховної роботи, формуванні студентського колективу, проведення батьківських зборів.

У роботі зі студентською молоддю значна увага приділяється участі студентів у культурно-мистецькій діяльності, вихованні соціально-активного громадянина та екскурсійним поїздкам з метою історичного та естетичного розвитку студентів.

Склад циклової комісії:

  • Жмурко І.Л.
  • Циганчук В.А.
  • Колесник О.В.
  • Бажура А.В.
  • Добіжа Н.В.
  • Шевчук О.П.
  • Демчан Н.О.
  • Капура О.М.
  • _
  • _

Файловий архів кафедри: [вхід]; [2Гб].

 
В коледжі проходив захист звітів з навчальної практики студентів економічних спеціальностей.

Детальніше >>
 
12 травня 2022 року відбулася онлайн зустріч викладачів циклової комісії правових та психологічних дисциплін зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Круглий стіл зі стейкхолдерами на тему «Становлення конкурентоздатного практичного психолога у процесі навчання: реалії і перспективи».

Детальніше >>
 
Зустріч викладачів циклової комісії правових та психологічних дисциплін зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Вебінар

02 січня 2024 року в рамках підвищення культури благодійності

Детальніше >>
 
В закладі відбулася зустріч студентів спеціальності «Психологія» із представницею Відділу у справах неповнолітніх Вінницького міського виконавчого комітету Вінницької міської ради, начальником відділу превентивної роботи Марценюк Л.Є.

Детальніше >>