Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ


Студентське самоврядування

Студентське самоврядування

Студентське самоврядування – це право і можливість студентів вирішувати питання навчання і побуту, захисту своїх прав та інтересів, а також брати участь в управлінні коледжем.

Студентське самоврядування здійснюється студентами коледжу безпосередньо, а також через органи студентського самоврядування, що обираються у порядку, визначеному діючим законодавством.

У своїй діяльності органи студентського самоврядування керуються чинним законодавством України, «Положенням про студентське самоврядування Вінницького фахового коледжу економіки та підприємництва Західноукраїнського національного університету».

Головною метою студентського самоврядування є створення умов для самореалізації молодих людей в інтересах особистості, суспільства та прав студентів, формування лідерських якостей, національно-патріотичної свідомості та життєвих компетенцій.

Діяльність органів студентського самоврядування направлена на вдосконалення освітнього процесу, підвищення його якості, забезпечення виховання духовності та культури студентів, зростання у студентської молоді громадянської активності.

Органи студентського самоврядування діють на принципах:

● добровільності, колегіальності, законності, відкритості та публічності, демократичності;

● виборності та звітності

● рівності прав студентів на участь у студентському самоврядуванні;

● незалежності від впливу політичних партій та релігійних організацій;

● академічної доброчесності.

Основні завдання органів студентського самоврядування:

● захист прав та інтересів студентів;

● участь в управлінських процесах у порядку, встановленому діючим законодавством, делегування представників до робочих та дорадчо-консультативних органів коледжу;

● забезпечення виконання студентами своїх обов’язків;

● проведення національно-патріотичних, організаційних, просвітницьких, дослідницьких, спортивних, оздоровчих, культурно-мистецьких та інші заходів;

● сприяння поліпшенню умов проживання і відпочинку студентів;

● сприяння створенню різноманітних студентських гуртків, товариств, об’єднань;

● співпраця з органами студентського самоврядування інших закладів освіти;

● пропаганда здорового способу життя.

Положення про студентське самоврядування

План роботи Студентської ради 2023-2024

Студентська рада Вінниччини

Студентська рада коледжу

До Студентської ради коледжу щороку приходять студенти з новими ідеями. Ми не стоїмо на місці – ми постійно розвиваємося.

Чорна Анна

Голова Студентської ради коледжу

Контакти:

Е-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it Група ПТБД - 31

Мельник Богдан

Заступник голови студентської ради коледжу

Контакти:

Е-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it Група ПР - 31

Комітет зв’язків з громадськістю

Соловей Анастасія

Голова комітету

група ПС - 21

undefined

«Наш комітет займається різними завданнями та ініціативами спрямованими на зближення та співпрацю студентської громадськості коледжу, громадськості, зовнішніми зацікавленими сторонами. Наша робота в комітеті допомагає Студентській Раді бути відкритою, прозорою та взаємодіючою».

Культурний комітет

Никодим Дар'я

Голова комітету

група ПС - 11

«Культурний комітет сприяє розвитку та підтримці культурних аспектів життя студентської громади в коледжі. Ось декілька наших основних завдань: організація культурних заходів, фільмові та літературні вечори, майстер-класи та творчі заняття, тематичні тижні, творча діяльність, співпраця з іншими комітетами, пропаганда культурних цінностей тощо».

Комітет зі студентської діяльності

Штельмах Діана

Голова комітету

група ПС - 11

«Наш комітет робить студентське життя яскравішим. Ми організовуємо студентські заходи, фестивалі, спортивні змагання та інші розважальні та культурні активності».Комітет сталого розвитку

Ткачук Софія

Голова комітету

група ПР - 11

«Комітет сталого розвитку в коледжі займається різними завданнями та ініціативами, спрямованими на підтримку сталого розвитку, екологічної свідомості та збереження навколишнього середовища. Ми влаштовуємо освітні заходи для студентів, щоб підвищити їхню свідомість про екологічні проблеми, ініціюємо екологічні заходи, такі як прибирання територій, акції з висадки дерев та квітів тощо».

Комітет з соціальних питань та волонтерства

Тищенко Лідія

Голова комітету

група ПР - 11

«Наш комітет займається заходами спрямованими на покращення соціального клімату в коледжі як заходи присвячені соціальним питанням, підтримці студентських ініціатив та підтримує різні волонтерські ініціативи, зокрема ті, що пов'язані з допомогою армії».


Наші активності.

Прибирання території за будівлею коледжу:

Ініціатива Студентської Ради, яка стала результатом спільної роботи та є частиною спільного прагнення створити ще більш комфортне середовище для всіх студентів та викладачів. Дякуємо всім, хто приєднався до цього проекту та вніс свій внесок. Ми віримо, що ця територія стане місцем, де ми зможемо не лише підтримувати фізичне здоров'я, а й насолоджуватися природним середовищем на свіжому повітрі під час навчання і відпочинку.

Поділіться своїми думками та ідеями щодо того, як ми можемо покращити наше навчальне середовище ще більше!

З найкращими побажаннями, Студентська Рада

Відзначення Дня миру:

Спільно за мир у складні часи! Відзначення Дня Миру в нашому коледжі У ці складні часи, коли наша країна переживає випробування війни, ми відзначили Міжнародний День Миру в нашому коледжі. Студентська Рада організувала особливий захід, який зібрав небайдужих разом, щоб обговорити важливі питання, пов'язані із миром, толерантністю, а також волонтерством і співробітництвом. Ми віримо, що навіть у таких складних обставинах молодь може змінювати наше суспільство на краще. Вдячні всім, хто приєднався до нашого заходу та долучився до обговорень. Нехай в Україні настане мир! І нехай кожен з нас робить свій внесок у якнайшвидшу перемогу та настання миру!

Збори Студентської ради:

Ми раді повідомити вас про успішне проведення Зборів Студентської Ради - перших в навчальному році 2023-2024, які відбулися 18 вересня. Ця подія була важливим кроком для нашої студентської громади, ми обговорили численні питання та ініціативи, спрямовані на покращення нашого студентського життя впродовж навчального року.

На Початкових Зборах Студентської Ради було вирішено наступні питання:

- Плани на навчальний рік: Ми обговорили та ухвалили плани і заходи, які Студентська Рада планує впровадити протягом цього навчального року.

- Вибори та призначення: На зборах відбулися вибори та призначення нових членів Студентської Ради. Склад поповнився студентами першого та другого курсів (Соловей Анастасія, Павленко Діана, Нікодим Дар'я, Шпилюк Анна, Обертинська Дар'я, Штельмах Діана та інші), голова Студентської Ради - Анна Чорна.

- Події та акції: Були внесені ідеї для майбутніх студентських заходів, включаючи флешмоби, благодійні акції і спортивні змагання. Ми запланували заходи, які сприятимуть покращенню студентського досвіду.

- Пропозиції і питання: Ми вдячні всім студентам, які надали свої пропозиції та питання для обговорення.

Ми дуже раді, що багато студентів долучилися до Зборів Студентської ради і взяли активну участь у вирішенні важливих питань. Ця спільна робота допоможе створити більш якісне та приємне студентське середовище в нашому коледжі ЗУНУ .

Якщо у вас є додаткові ідеї чи питання, не соромтеся звертатися до членів Студентської Ради. Ми завжди готові слухати вас і працювати на краще майбутнє.

Дякуємо вам за участь та підтримку! Запрошуємо активних студентів до співпраці!

З найкращими побажаннями, Студентська Рада коледжу.

Свято Helloween: Веселе Святкування та Добра Справа!

Студентська Рада коледжу організувала неймовірно веселе та захоплююче свято Helloween, яке принесло море позитивних емоцій і незабутніх моментів.

Учасники свята не тільки долучилися до створення найкращих костюмів, але також створили неймовірну атмосферу для всіх навколо.

З веселим настроєм, креативними образами та приголомшливими аксесуарами, студенти створили особливу атмосферу свята, яке залишиться в пам'яті надовго.

Але це ще не все! На цьому святі Студрада зібрали кошти на підтримку ЗСУ, яка дає гідну відсіч окупантам та міцно стоїть на обороні країни. Ми пам’ятаємо, що наша підтримка надзвичайно важлива для тих, хто захищає нашу незалежність!

Нашими спільними зусиллями, добрими справами та щедрими пожертвами, ми можемо пришвидшувати нашу перемогу та настання миру!

Дякуємо всім, хто долучився до цього заходу та допоміг зробити Хеллоуїн незабутнім.

Не пропустіть наші майбутні події та долучайтеся до добрих справ разом із Студентською Радою!

 
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг.

Детальніше >>
 
Проведено заняття – тренінг зі студентами 3-го та 1 - го курсу в рамках дисципліни «Конституційне право України» спеціальності «Право» ВСП “ВФКЕП” та ВННІЕ Західноукраїнського національного університету.

Детальніше >>
 
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України.

Детальніше >>
 
Екологічний день

Екологічний день.

Детальніше >>
 
Писанка і крашанка

Писанка і крашанка

Детальніше >>
 
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024

Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки

Детальніше >>