Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ

Наша гордість - команда КВК «Фурія»!

Говорячи про студентське дозвілля ВКЕП ТНЕУ, першим на думку приходить гордість навчального закладу - команда КВК «Фурія», яка вже другий рік підряд бере призові місця і першість у міжміських та міжвузівських змаганнях з КВК. Блискучим виступом відзначилася «Фурія» на міжміському конкурсі, який приурочено до Дня студента 17 листопада, що відбувся в БК «Зоря» м. Вінниця. Команда відчула чудову підтримку зі сторони студентів та викладачів ВКЕП ТНЕУ, що ще більше підсилило їх виступ і підштовхнуло до перемоги. Яскравими зірочками «Фурії» є капітан команди Затайдух Сергій, члени команди Коваленко Тетяна, Заваденако Любов, Шевчук Влад, Трикозюк Коля, Ковальчук Євген, а також звукооператор коваленко Володимир. Хочеться відмітити той факт, що талановиті люди, вони талановиті у всьому. Всі члени команди, не зважаючи на напружений графік з підготовки виступів, не пропускають занять, навчаються на достатньо високому рівні та якісно виконують усі поставлені перед ними завдання!

ВКЕП ТНЕУ гордий своїми студентами і створює усі необхідні умови для їх саморозвитку і самовдосконалення.

 
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг.

Детальніше >>
 
Проведено заняття – тренінг зі студентами 3-го та 1 - го курсу в рамках дисципліни «Конституційне право України» спеціальності «Право» ВСП “ВФКЕП” та ВННІЕ Західноукраїнського національного університету.

Детальніше >>
 
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України.

Детальніше >>
 
Екологічний день

Екологічний день.

Детальніше >>
 
Писанка і крашанка

Писанка і крашанка

Детальніше >>
 
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024

Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки

Детальніше >>