Екскурсія до Вінницького міського суду |
До Вінницького міського суду Вінницької області завітали студенти-правники 4 курсу з ВСП "Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва ЗУНУ" разом з кандидатом політичних наук, доцентом Василем Добіжою. Під час проведеної екскурсії по ВМС ВО студенти ознайомилися зі структурою суду, відвідали судові засідання з кримінального процесу. Майбутні юристи на практиці мали змогу ознайомитись з структурними елементами судового розгляду, а саме: підготовча частина судового засідання, судовий розгляд, судові дебати, останнє слово обвинуваченого, постановлення і проголошення судового рішення. Студенти мали можливість прослухати та проаналізувати позиції сторін, дізнатись деталі справи, порівняти промови прокурора і адвоката. |
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України. |
Детальніше >> |
Екологічний день |
Екологічний день. |
Детальніше >> |
Писанка і крашанка |
Писанка і крашанка |
Детальніше >> |
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024 |
Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки |
Детальніше >> |