Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ

Зустріч викладачів циклової комісії правових та психологічних дисциплін зі стейкхолдерами

Стали традиційними зустрічі викладачів циклової комісії правових та психологічних дисциплін зі стейкхолдерами, які дають змогу враховувати зміни й інноваційні пропозиції для включення окремих тем до ОПП «Психологія». Обговорення відбулося за участі представників бази практики реабілітаційного центру «Гармонія» імені Р. Панасюк. Обговорення результатів зустрічі засвідчило, що ОПП «Психологія» отримали схвальну оцінку стейкхолдерів. Плідна співпраця зі стейкхолдерами – запорука успішної професійної підготовки майбутніх психологів.


 
20 березня та 5 квітня 2024р. студенти групи ПРвн-41 на чолі з Тетяною Вдовиченко та Ігорем Носальським відвідали Вінницький апеляційний суд.

Детальніше >>
 
Досягнення викладачів

Викладач історії та права ВСП Віницького фахового коледжу економіки та підприємництва ЗУНУ

Детальніше >>
 
Співпраця ВННІЕ ЗУНУ та ВФКЕП ЗУНУ з відділом розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків Вінницької міської ради.

Співпраця ВННІЕ ЗУНУ та ВФКЕП ЗУНУ

Детальніше >>
 
Вінницький навчально-науковий інститут економіки ЗУНУ та Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва ЗУНУ продовжують примножувати лісові насадження.

Вінницький навчально-науковий інститут економіки ЗУНУ

Детальніше >>
 
Днями студенти груп ПСвн-11 та ПСвн-21 на чолі із Наталією Русланівною Горлач та Мартою Олександрівною Ковальовою мали змогу вперше познайомитися з ТОВ «Чотири лапи Україна»

Детальніше >>
 
Допомагаємо, Перемогу наближаємо !

Допомагаємо,

Детальніше >>