Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ

В коледжі проходив захист звітів з навчальної практики студентів економічних спеціальностей.

Навчальна практика– один із основних освітніх компонентів навчального процесу у ВСП «Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва Західноукраїнського національного університету». Вона характеризується як елемент процесу навчання так і має свої особливості, що визначають специфіку підходів до визначення її мети, змісту, форм, методів та засобів проведення.

Метою навчальної практики є ознайомлення із специфікою майбутнього фаху, отримання здобувачами освіти первинних професійних умінь і навичок, а також відповідної кваліфікації – фахового молодшого бакалавра.

Навчальні практики здобувачів освіти залежно від спеціальності проводяться на прикладі виробничих підприємств , де студенти вивчають установчі документи, працюють із звітністю підприємств, знайомляться з структурними підрозділами підприємств, досліджують питання ведення фінансово-облікової роботи, кадрової, маркетингової роботи, питаннями виробництва продукції, планування та аналізу фінансових результатів діяльності підприємства.

За результатами проходження навчальної практики студенти складають Звіт з навчальної практики відповідно до вимог методичних вказівок та рекомендацій, які розміщені на платформі дистанційного навчання MOODLE ЗУНУ.

В коледжі проходив захист звітів з навчальної практики студентів економічних спеціальностей


 
20 березня та 5 квітня 2024р. студенти групи ПРвн-41 на чолі з Тетяною Вдовиченко та Ігорем Носальським відвідали Вінницький апеляційний суд.

Детальніше >>
 
Досягнення викладачів

Викладач історії та права ВСП Віницького фахового коледжу економіки та підприємництва ЗУНУ

Детальніше >>
 
Співпраця ВННІЕ ЗУНУ та ВФКЕП ЗУНУ з відділом розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків Вінницької міської ради.

Співпраця ВННІЕ ЗУНУ та ВФКЕП ЗУНУ

Детальніше >>
 
Вінницький навчально-науковий інститут економіки ЗУНУ та Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва ЗУНУ продовжують примножувати лісові насадження.

Вінницький навчально-науковий інститут економіки ЗУНУ

Детальніше >>
 
Днями студенти груп ПСвн-11 та ПСвн-21 на чолі із Наталією Русланівною Горлач та Мартою Олександрівною Ковальовою мали змогу вперше познайомитися з ТОВ «Чотири лапи Україна»

Детальніше >>
 
Допомагаємо, Перемогу наближаємо !

Допомагаємо,

Детальніше >>