Війна стосується кожного! |
21.05.2015 р. у Вінницькому коледжу економіки і підприємництва ТНЕУ за участі адміністрації навчального закладу, викладачів та студентів з метою підвищення патріотизму і виховання громадянської позиції та свідомості у студентів коледжу, пройшов відкритий виховний захід на тему: «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!» Для участі в заході був запрошений учасник АТО, майор Недзельський Олександр Володимирович, який поділився зі студентами інформацією про події на Сході України, розповів про мужність солдат ЗСУ, а також відповів на запитання студентів, слід зазначити, що питань було досить багато, так як студенти цікавляться даною ситуацією, і всім серцем переживають за майбутнє України. |
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України. |
Детальніше >> |
Екологічний день |
Екологічний день. |
Детальніше >> |
Писанка і крашанка |
Писанка і крашанка |
Детальніше >> |
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024 |
Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки |
Детальніше >> |