Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ

Містер ВКЕП ТНЕУ-2016

4 листопада викладачами Вінницького коледжу економіки та підприємництва ТНЕУ Жмурко І.Л. та Лозінською К.В. було організовано та проведено найграндіозніший захід осені - "Містер ВКЕП ТНЕУ-2016".

У конкурсі взяли участь 8 талановитих, мужніх, надзвичайно харизматичних хлопців, які продемонстрували свої таланти та зачарували всіх присутніх своєю щирістю та неймовірно позитивною енергетикою. Перемогу в шоу здобув студент ІІІ-го курсу спеціальності 5.03050401 «Економіка підприємства» Лись Максим.

Висловлюємо щиру подяку учасникам конкурсу (Ковбасюку Роману, Крохмалю Павлу, Лисю Максиму, Києвському Роману, Григоряну Григору, Новотарському Владу, Гладьку Євгену та Ковалю Олександру), членам журі: Амуровій Олесі, Крутиковій Олені, Кириленко Олегу, Єгоркіну Ігорю, Поляковій Юлії, телеканалу "ВДТ", команді КВК "ЧМСі", а також усім студентам коледжу, які, не жалкуючи свого часу, сил і натхнення, допомогли створити неймовірне шоу!

 
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг.

Детальніше >>
 
Проведено заняття – тренінг зі студентами 3-го та 1 - го курсу в рамках дисципліни «Конституційне право України» спеціальності «Право» ВСП “ВФКЕП” та ВННІЕ Західноукраїнського національного університету.

Детальніше >>
 
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України.

Детальніше >>
 
Екологічний день

Екологічний день.

Детальніше >>
 
Писанка і крашанка

Писанка і крашанка

Детальніше >>
 
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024

Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки

Детальніше >>