День здоров’я у ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ! |
У ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ є гарна традиція на початку осені організовувати «День здоров’я». Так і цього року 19 вересня студенти разом із кураторами та методистами у теплий ранок вівторка вирушили до мальовничого куточку Вінниці –Сабарових схилів! Організаторами спортивного свята були представники груп: інститут – 1-4 курси; коледж – 3-4 курси. Різноманітні ігри, спортивні забави та конкурси згуртували майбутніх економістів, бухгалтерів та фінансистів та виявили не тільки рівень фізичної підготовки, а й уміння і характери студентів, оскільки потребували використання, творчого підходу до запропонованих конкурсів. У проведених естафетах відчувалося бажання молоді перемогти і справити гарне враження на свою групу. Особливо за хорошу думку в очах ще малознайомих людей боролися «першачки». Саме такий масовий захід сприяв вливанню їх до нашої інститутської сім’ї, а також вияву лідерських задатків. Загалом на «Дні здоров’я» було дуже весело. Ніхто не міг залишитися байдужим. Всі брали участь у цікавих і вдало розроблених завданнях. Загалом свято вдалося. Студенти за кілька веселих годин у дружному колі відкрили один одному багато нового, пізнавального, побачили наставників поза навчальним закладом, порадували викладачів позитивним настроєм, віднайшли радість людської простоти і щирості в розмові. |
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України. |
Детальніше >> |
Екологічний день |
Екологічний день. |
Детальніше >> |
Писанка і крашанка |
Писанка і крашанка |
Детальніше >> |
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024 |
Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки |
Детальніше >> |