Міжнародний день миру! |
Напередодні Міжнародного дня миру – 20 вересня 2017 року, громадська організація «Вінницька обласна Рада жінок України» провела соціальну акцію на підтримку миру у м. Вінниці, до якої долучилися і студенти ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ. Усі учасники запускали в небо білих голубів Миру, білі, жовті та блакитні кульки, запалювали і викладали лампадками речення «МИР УКРАЇНІ». Дякуємо усім нашим студентам, які підтвердили відданість України ідеалам миру. |
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України. |
Детальніше >> |
Екологічний день |
Екологічний день. |
Детальніше >> |
Писанка і крашанка |
Писанка і крашанка |
Детальніше >> |
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024 |
Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки |
Детальніше >> |