З НОВИМ 2018 РОКОМ! |
Шановні викладачі та студенти! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть у кожну родину добро, мир і достаток, душевну теплоту і сімейну гармонію. Нехай ясна Віфлеємська Зоря об’єднає усіх нас чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей, осяє усіх нас любов’ю і великою вірою у власні сили. А Новий рік увійде у Ваш дім з надією на краще майбутнє, вірою у добро та справедливість, любов’ю до людей та принесе в дарунок щастя, здоров’я, стабільність, добробут, впевненість у завтрашньому дні та світлу долю. З Новим роком та Різдвом Христовим! Із найкращими побажаннями адміністрація інституту та коледжу. |
30.05 студенти та викладач Колесник Олександр Володимирович відвідали Староприлуцьку спеціальну школу, де мали змогу поспілкуватися з дітками, подарувати різні іграшки, канцелярію та одяг. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
23 травня 2024 року в рамках методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти було проведено обласну олімпіаду з історії України. |
Детальніше >> |
Екологічний день |
Екологічний день. |
Детальніше >> |
Писанка і крашанка |
Писанка і крашанка |
Детальніше >> |
Всеукраїнська науково-практична конференція-2024 |
Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки |
Детальніше >> |