Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ

У ВСП «ВФКЕП ЗУНУ» зустріч зі стейкхолдерами та партнерами

На базі Вінницького фахового коледжу економіки та підприємництва Західноукраїнського національного університету відбулась зустріч із засновницею бізнес-школи «ALTER EGO», відомою підприємницею, власницею молодіжної платформи та молодіжного центру Posterum – Оксаною Лоянич. Коледж та «ALTER EGO» мають давні партнерські взаємовідносини. Ось і цього разу спілкувались про цілі та плани, про майбутнє кожного, як особистості, як лідера, як щасливої людини. Отримали від Оксани Лоянич корисні та продуктивні кейси та бачення щодо професій сьогодення та майбутнього, відкриття власної справи, актуальних професійних програм та нових спеціальностей.

Під час майстер-класу «ALTER EGO», Posterum та ВСП «ВФКЕП ЗУНУ» обговорили можливі вектори практичної бізнес-освіти, подальші напрями співпраці, можливості практико-орієнтованого навчання для студентів Вінницького фахового коледжу економіки та підприємництва ЗУНУ та перспективи відкриття нових освітніх програм, спрямованих на підготовку фахівців з підприємництва та торгівлі, економіки, фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку, обліку та оподаткування, психології та права.

Студенти ВСП «ВФКЕП ЗУНУ» отримали від Оксани Лоянич та Posterum не тільки актуальний стрім про лідерство, цілепокладання та власний бренд, а й цінні подарунки, а саме головне – отримали запрошення до співпраці.

 
В коледжі проходив захист звітів з навчальної практики студентів економічних спеціальностей.

Детальніше >>
 
12 травня 2022 року відбулася онлайн зустріч викладачів циклової комісії правових та психологічних дисциплін зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Круглий стіл зі стейкхолдерами на тему «Становлення конкурентоздатного практичного психолога у процесі навчання: реалії і перспективи».

Детальніше >>
 
Зустріч викладачів циклової комісії правових та психологічних дисциплін зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Вебінар

02 січня 2024 року в рамках підвищення культури благодійності

Детальніше >>
 
В закладі відбулася зустріч студентів спеціальності «Психологія» із представницею Відділу у справах неповнолітніх Вінницького міського виконавчого комітету Вінницької міської ради, начальником відділу превентивної роботи Марценюк Л.Є.

Детальніше >>