Вінницький коледж економіки та підприємництва ТНЕУ

Днями студенти груп ПСвн-11 та ПСвн-21 на чолі із Наталією Русланівною Горлач та Мартою Олександрівною Ковальовою мали змогу вперше познайомитися з ТОВ «Чотири лапи Україна»

Важливою складовою ефективної підготовки майбутніх психологів є зустрічі із професіоналами-практиками, які доповнюють компетентності наших здобувачів кейсами із практики та іншими важливими знаннями. Так, днями студенти груп ПСвн-11 та ПСвн-21 на чолі із Наталією Русланівною Горлач та Мартою Олександрівною Ковальовою мали змогу вперше познайомитися з ТОВ «Чотири лапи Україна» - FOUR PAWS, яка орієнтована на людино-тваринну взаємодію, іншими словами – це каністерапія.

Каністерапія – це новий для України метод реабілітації за допомогою спеціально навчених і відібраних собак. В Україні лише за останні декілька років цей метод стає відомим.

Фахівці даної організації поділилися цікавим досвідом роботи не лише з дітками з важкими формами інвалідності, де основну роль відіграє каністерапевтка Буся (собачка, якій 6 років), а й запропонували студентам відчути на собі позитивні емоції у прямій взаємодії, граючи в різні ігри, зокрема, «Хрестики нолики».

Такий метод сприяє зміцненню здоров’я, профілактиці та реабілітації людей у складних життєвих обставинах.

В кінці зустрічі студенти дійшли висновку, що взаємодія з чотирилапими друзями посилює фізичний, соціальний і розумовий розвиток. А якщо це собака – терапевт, то результат такої роботи буде неймовірним.